Oferta

Reklamy Pay Per Click

Facebook, Google, Tik Tok, LinkedIn, Pinterest…co mają ze sobą wspólnego? Duży wybór możliwości reklamowych, przy których płacimy tylko jeśli potencjalny klient kliknął w reklamę. Reklamy umożliwiają bardzo szybkie wygenerowanie jakościowego ruchu na dowolną stronę.

SEO

SEO to kompleksowa i skuteczna optymalizacja Twojej strony pod względem technicznym jak i treściowym. Celem działań optymalizacyjnych jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce, a tym samym jak najlepszej widoczności bez ponoszenia dodatkowych kosztów jak np. kampanii reklamowych.

Doradztwo Marketingowe

Strategia marketingowa to coś, co powinna mieć każda firma niezależnie od wielkości. W przypadku małych firm pozwala skutecznie wygrywać z większymi konkurentami. Jeśli nie posiadasz własnej strategii lub chciałbyś zweryfikować jej skuteczność, chętnie w tym pomożemy.

Tworzenie Stron

Prowadzisz firmę lub rozwijasz własne projekty, ale ilość klientów jest za mała? To prawdopodobnie przyczyna przestarzałej, niezoptymalizowanej strony lub co gorsza, jej całkowitym braku. Tworzymy autorskie strony oraz sklepy. Nie podzlecamy projektów innym firmom i freelancerom.

Prowadzenie
Social Mediów

Bądź obecny tam, gdzie znajduje się większość potencjalnych klientów. Poprowadzimy Twoje fanpage na Facebooku, Linkedin oraz Instagramie. Autorskie grafiki, język postów spójny ze strategią oraz językiem marki. Konkursy, doradztwo oraz kontakt z fanami/klientami.